jak zrobić bliźniaczą kompozycję florystyczną w naczyniach?

Zapraszamy na 4 odcinek 6 sezonu „Sekundy dla Kwiatów”, w którym, mistrzyni florystyki Katarzyna Greta Szymkowiak, z kwiaciarni Gretaflowers.pl zaprezentuje Wam jak zrobić idealne kompozycje florystyczne w naczyniach bliźniaczych.

Zastanawiacie się „jak zrobić kompozycję w naczyniach bliźniaczych?” – to zapraszamy. Cieszymy się bardzo, że „Sekunda dla kwiatów” inspiruje Was do florystycznych działań. Wiemy, że bardzo często próbujecie robić kompozycje podobne do tych, które prezentują zapraszane przez nas mistrzynie florystyki.

W czwartym odcinku sezonu szóstego spotkamy się ponownie z Katarzyną Gretą Szymkowiak. Tym razem Greta pokaże Wam jak przygotować poprawnie kompozycje florystyczne w naczyniach.

Ponieważ mieliśmy akurat odpowiednie „surówki”, ten odcinek przygotowaliśmy dla Was w dwóch formatach.

wersja SHORT – czyli vlog dla zaawansowanych

Pierwsza wersja, jest zdecydowanie dla odbiorców zaawansowanych, którzy „Sekundę dla Kwiatów” traktują głownie jako źródło inspiracji. Zobaczcie sami:

Wersja pełna – dla POCZĄTKUJĄCYCH

Druga wersja zawiera więcej szczegółów, Kasia opowiada w niej więcej podstawowych informacji, takich jak stopniowanie czy np. przykrywanie liściem kwiatów. Ma też bardziej rozbudowane zakończenie.

Zobaczcie:

czas decyzji

Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Oczywiście standardowo zależy nam na Waszej opinii. W przyszłości wszystkie odcinki chcemy nagrywać w ten sposób. Wrócimy też do szczegółowej prezentacji materiału, na którym pracują nasi mistrzowie. Pozwoli to Wam jeszcze lepiej się przygotować do Waszych florystycznych działań.

Napiszcie nam w komentarzach, jak podobają się Wam nasze nowe pomysły.

Jeżeli zainspirujecie się „Sekundą dla Kwiatów – kompozycje w naczyniach” pochwalcie się swoimi pracami, zdjęcia możecie wklejać na naszym fanpage na Facebook @miejskiogrodnik

Jeżeli lubisz to co robimy

Jeżeli uważacie, że to co robimy zasługuje na Wasze wsparcie, zapraszamy na naszego Patronite:

➨ WSPARCIE działań: www.patronite.pl/miejskiogrodnik

Koniecznie zostawcie też Suba na YouTube:

➨ SUBSCRYBUJCIE nasz kanał: https://goo.gl/KtufQj

Zajrzyjcie też do naszych innych społecznościówek:

➨ FB i Insta: @miejskiogrodnik @wrxwr @werxwer

Miłych inspiracji, i do zobaczenia już wkrótce w „Sposób na…” 😀 Pozdrawiamy Cesar&Daro

 

Autor: Cesar&Daro

Redaktorzy naczelni VLOGA miejskiOGRODNIK - popularyzacja ogrodnictwa od zawsze kojarzyła nam się z promowaniem konkretnego stylu życia, dlatego z pasją, tworzymy dla Was kanał na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *