Kreatywne garden party na Gardenii – przywitaj wiosnę z #FPO

Ale mamy dla was super atrakcje!!! Razem z innymi blogerami przygotowaliśmy coś, czego wcześniej nie widzieliście – odlotowe garden party, na którym nie tylko będziemy mieli okazję się spotkać, ale też razem się pouczyć i pobawić!

Nie wiem, czy wiecie jaka jest nasza misja, ale jeśli to przegapiliście, to już mówię – promowanie radosnego ogrodnictwa nie przygniecionego kamieniem ani iglakiem na kiju z żółto-srebrną igłą. Ogrodnictwa wesołego, w którym jest miejsce na swobodę, na widoczną ziemię nie przykrytą szmatą i na obecność chwastów, które nie tylko mogą być piękne, ale nawet mogą leczyć, chociaż i tak wiadomix, że ich największą zaletą jest fakt, że są darmowe i że nie trzeba za nimi latać do centrum ogrodniczego, bo same do nas przychodzą, czyli to chyba znaczy, że… nas lubią?

Ale uwaga – tak samo jak chwasty ponadprzeciętnie lubią werowy ogród, tak samo my lubimy was, dlatego chcemy się z wami spotkać!

Będzie ku temu okazja już 24 lutego na targach Gardenia, które odbędą się w Poznaniu i na pewno będą super, szczególnie jeśli i wy na nie przyjdziecie!

Dzięki wielu kochanym blogerom, jeszcze kochańszym sponsorom i partnerom i najkochańszej Gardenii zorganizowaliśmy serię atrakcji, dzięki którym będziemy mogli wspaniale spędzić czas i lepiej się poznać.

Macie swojego ulubionego blogera ogrodniczego? Jeśli tak, możecie założyć w ciemno, że będzie na naszym garden party! No mówię wam, będą same vipy, totalna ogrodnicza śmietanka, więc wskakujcie w najlepsze kiecki i przybywajcie robić sobie z nimi selfie! Ale uwaga – nie róbcie manicure, bo będziecie mieli również okazję pogrzebać w ziemi. W dwóch namiotach (w pawilonie szóstym) odbędzie się seria warsztatów, na których będziecie mogli razem z blogerami pobawić się w ogrodnictwo.

Milion info na ten temat i szczegółowy harmonogram znajdziecie tutaj na fejsie. Koniecznie dołączcie do wydarzenia!

I jeśli nie chce wam się wszystkiego przeglądać, to od razu podrzucę wam konkret, który najbardziej was interesuje – tak, ekipa miejskiego ogrodnika również poprowadzi zajęcia pt. miejskie ogrodnictwo w internecie – hipsterski trend, czy potrzeba XXI wieku. Jeśli chcecie na nie trafić, a na stopro chcecie, sprawdźcie na mapce targów gdzie jest pawilon nr 10 i przybądźcie o 14.00. Wszystko jest za free!

Oprócz tego, będziemy się również kręcić po pawilonie 6, a o 11.00 będziecie mogli zobaczyć w trefie #FPO jak wygląda nagrywanie sekundy dla kwiatów – cezar, daro i greta zrobią to na żywo na waszych oczach! I może na moich też, jeśli tłum mnie nie zgniecie, bo chyba będzie tłum?

Autor: wera

redaktorka naczelna BLOGA miejskiOGRODNIK - moja przygoda z ogrodnictwem odbywa się na wielu płaszczyznach, jedną z nich, jest dzielenie się z Wami moimi ogrodniczymi historiami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *