kiedy mijają święta, a zbliża się czas podsumowań

święta, święta i… hello2brysie

Tegoroczne święta spędziliśmy z Daro tak jak planowaliśmy – cisza, spokój i tylko my dwoje 😉 plus Netflix – by wzbogacić ofertę świąteczną. Był też czas by pogadać… i przemyśleć kwestię kolejnego kanału vlogowego na YT. I tak powstał nasz osobisty kanał – hello2brysie 😁😁😁

Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się nad uruchomieniem nowego kanału. Nie było to proste, z wielu powodów. Wiedzieliśmy, że będzie to kanał osobisty. Po pierwsze – bo będzie o Nas, nie tylko w kontekście pracy, ale też naszego osobistego życia. Po drugie – bo odkryje przed Wami więcej, niż pokazywaliśmy dotychczas. Po trzecie – bo podobnych kanałów vlogowych nie brakuje, więc trzeba przemyśleć go tak, by zapraszając ludzi do naszego życia, nie popaść w banał. Po czwarte i chyba najważniejsze – bo między innymi dotyczyć będzie społeczności LGBT+, a to jak wiemy bywa kłopotliwe w naszym kraju – ale jest dla Nas bardzo ważne, by pokazywać, że w życiu codziennym, podejmowaniu decyzji, w pracach zwykłych i tych niecodziennych tak nie liczy się to kogo darzymy uczuciem, liczy się natomiast jak to robimy!

Później zaczęły się mnożyć kolejne problemy, natury nazwijmy je technicznej. Dlaczego? Na przykład na początek nazwa, wyszliśmy na od tego, że pomimo, iż postanowiliśmy aby nasze poślubne nazwisko (to historia, którą zapewne poznacie) brzmiało: Sobczyński-Bryś – to większość bliższych znajomych (co zrozumiałe) mówi na nas po prostu „brysie”. Kiedy już się z tym oswoiliśmy, zaczęły się „brysio-kombinacje”. Choć były tez pokusy, by zrobić jak wiele par po prostu kanał o nazwie „Cezar i Daro”, „Daro&Cezar”, „Cezar+Daro” czy nawet „C&D / D&C”. Ciagle jednak było coś nie tak. I tak przez brysieTUBE (wery oryginalne), youTUBEbrysie (powalające) tele-tu-brysie, również w wersji tele2brysie (chyba zbyt teletubisiowe przyznacie?) – stanęło na hello2brysie. A uwierzycie, że to nadal dopiero początek?

Teraz idziemy dalej: logo  i identyfikacja wizualna, opracowanie formuły vloga, ustalenie częstotliwości i długości odcinków, zbudowanie społeczności (tutaj liczymy na Wasze wsparcie, na początek będzie miło jeżeli nas zasubskrybujecie, o tu —-> hello2brysie ), później powinno już pójść z górki. Zobaczymy.

Tymczasem święta, święta i już po… a to oznacza, że niebawem Nowy Rok – 20017 – jaki będzie? Przekonajmy się razem. Zapraszamy.

Pozdrawiamy

Cesar&Daro

Autor: Cesar&Daro

Redaktorzy naczelni VLOGA miejskiOGRODNIK - popularyzacja ogrodnictwa od zawsze kojarzyła nam się z promowaniem konkretnego stylu życia, dlatego z pasją, tworzymy dla Was kanał na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *