to tutaj ogród jest w domu – czyli spoga+gafa 2017

spoga+gafa to wiodące na świecie targi ogrodnicze, które dorocznie odbywają się w Kolonii w Niemczech. Jak to na targach, dla wszystkich miłośników zielonej branży, znajdziecie ponad 2000 wystawców z około 60 krajów w jednym miejscu.  Wszyscy będą prezentować swoje innowacje na rzecz zielonej branży. Targi ostatnio odwiedziło 40000 turystów, czy warto się tam wybrać? W Kolonii zarówno duże, jak i małe marki ogrodnicze spotykają się z najważniejszymi nabywcami i decydentami z całego świata – dlatego są to jedne z tych targów, na których warto być z punktu widzenia biznesowego. Jeżeli chcesz zaprezentować swój produkt, lub poznać innowacyjne w zielonej branży produkty, to miejsce dla Ciebie.

Międzynarodowa wystawa jest źródłem inspiracji dla europejskiego ogrodnictwa od lat. Trzy dni poświęcone ogrodom, od trendów roślinnych, do najnowszych mebli ogrodowych i dodatków ogrodowych, znajdziecie tu także prelekcje ekspertów seminaria poświęcone sztuce ogrodowej – czyli wszystko to, czego na międzynarodowej imprezie zabraknąć nie powinno. spoga+gafa to miejsce, w którym można znaleźć świeże pomysły, ale przede wszystkim poznać ekscytujące nowości i zawrzeć wiele interesów biznesowych.

Polecamy!

Kiedy: 03 -05 Wrzesień 2017

Gdzie: Koelnmesse GmbH , Messeplatz 1, 50679 Kolonia, Niemcy

Bilety:

Cena w przedsprzedaży

do 02.09.2017

w kasie na targach

od 03.09.2017

1 dniowy EUR 27.00 EUR 46.00
2 dniowy EUR 42.00 EUR 56.00
3 dniowy EUR 55.00 EUR 67.00

Szczegóły, agenda oraz więcej informacji (w języku niemieckim lub angielskim): spoga+gafa

targi spoga+gafa w Kolonii w Niemczech
spoga+gafa to targi dla szeroko rozumianej branży ogrodniczej

Autor: Cesar&Daro

Redaktorzy naczelni VLOGA miejskiOGRODNIK - popularyzacja ogrodnictwa od zawsze kojarzyła nam się z promowaniem konkretnego stylu życia, dlatego z pasją, tworzymy dla Was kanał na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *