jak zrobić bukiet przełomu lato/jesień? „Sekunda dla Kwiatów” s06 odc. 02

Przełom Lato/Jesień to bardzo piękny okres. podczas spacerów możemy zebrać niezliczone ilości florystycznych skarbów. Jakich? Liście, trawy, przekwitnięte kwiaty, owoce. Wszystko to w połączeniu z kwiatami, które można dostać w kwiaciarniach – dzięki waszej wyobraźni może stworzyć przepiękny bukiet. 

Jak zrobić bukiet? – jeżeli zachowamy zasadę skrętoległości (spirali) – to bardzo prosta forma, która daje nam wiele możliwości. Bukiet w rękach naszej mistrzyni powstaje błyskawicznie. Tym się nie sugerujcie. A czym możecie?

Spróbujcie na przykład zainspirować się kolorami. Możecie też nauczyć się „wkładać powietrze” by bukiet stał się lekki w odbiorze.

Nie pozostaje nic innego jak zaprosić Was na chwilkę inspiracji z naszą zaprzyjaźnioną mistrzynią Katarzyną Gretą Szymkowiak – a później, na spacer na łąki, do lasu i… do dzieła. Niech powstają kolejne bukiety przełomów.

Pamiętajcie by pochwalić się zdjęciami waszych bukietów w komentarzach na naszym fanpage @miejskiOGRODNIK na Facebook.

Jeżeli uważacie, że to co robimy zasługuje na Wasze wsparcie, zapraszamy na naszego Patronite: www.patronite.pl/miejskiogrodnik

Koniecznie zostawcie też Suba oraz śledźcie nasze Instagramy i FB:

➨ SUBSCRYBUJCIE nasz kanał: https://goo.gl/KtufQj

➨ FB i Insta: @miejskiogrodnik – to Daro&Cesar

➨ FB: @wrxwr i Insta: @werxwer – to Wera

Miłych inspiracji, i do zobaczenia już wkrótce w „Sposób na…” 😀 Pozdrawiamy Wera, Daro&Cesar

Autor: Cesar&Daro

Redaktorzy naczelni VLOGA miejskiOGRODNIK - popularyzacja ogrodnictwa od zawsze kojarzyła nam się z promowaniem konkretnego stylu życia, dlatego z pasją, tworzymy dla Was kanał na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *