jak zrobić letni bukiet z piwonią? Sekunda dla kwiatów s06 odc. 03

Zapraszamy na kolejną „Sekundę dla Kwiatów”, w której mistrzyni florystyki Katarzyna Greta Szymkowiak, z kwiaciarni Gretaflowers.pl zaprezentuje Wam jak zrobić lekki choć pełen kwiatów bukiet letni. 

„Sekunda dla Kwiatów” stała się źródłem inspiracji dla wielu z Was. Na przestrzeni 5 sezonów, poznaliście już technikę i zasady kompozycji. Przyczyniło się to oczywiście do próśb, by „Sekunda dla kwiatów” była nieco bardziej zwięzła. Zapraszamy na kolejną, w której Greta pokaże Wam swój pomysł na bukiet z letnich kwiatów.

Ostatnio pojawiły się jednak głosy, że odcinek jest tylko w przyspieszeniu. Faktycznie myśleliśmy, że bukiety są już opanowane, i można pozwolić sobie tylko na odcinki inspirujące, skoro tyle osób o to prosiło.

Nowa „Sekunda dla Kwiatów”

Okazuje się jednak, że nie wszyscy sobie tego życzą. Co za tym idzie, postanowiliśmy, że kolejne odcinki będziecie mogli zobaczyć  w dwóch wersjach: inspirującej – czyli przyspieszonej dla bardziej zaawansowanych, oraz szczegółowej – czyli krok po kroku dla początkujących.

Mamy nadzieję, że dzięki temu, uda nam się zadowolić wszystkich z Was.

Jeżeli uważacie, że to co robimy zasługuje na Wasze wsparcie, zapraszamy na naszego Patronite: www.patronite.pl/miejskiogrodnik

Koniecznie zostawcie też SUBA na YouTube: https://www.youtube.com/miejskiOGRODNIK

oraz śledźcie nasze Instagramy: @miejskiOGRODNIK @werxwer

i FB: @miejskiOGRODNIK @wrxwr

Miłych inspiracji, i do zobaczenia już wkrótce w „Sposób na…” 😀 Pozdrawiamy Cesar&Daro

Autor: Cesar&Daro

Redaktorzy naczelni VLOGA miejskiOGRODNIK - popularyzacja ogrodnictwa od zawsze kojarzyła nam się z promowaniem konkretnego stylu życia, dlatego z pasją, tworzymy dla Was kanał na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *