jak zrobić różowo-pomarańczowy bukiet? Bardzo proste!

W szóstym sezonie „Sekundy dla Kwiatów” staramy się Was zaskakiwać. W 5 odcinku, mistrzyni florystyki i właścicielka Gretaflowers.pl – Katarzyna Greta Szymkowiak, znowu pokaże coś, co może Was zainspirować.

Jak zrobić bukiet w wyrazistych kolorach, kontrastowych, pozornie do siebie nie pasujących? To bardzo proste. W najnowszym odcinku Kasia postara się Was zadziwić – bardzo kontrastowym bukietem, w różówo-pomarańczowych barwach.

przede wszystkim natura

Tym razem Greta przekona Was, by się nie bać eksperymentów. I uwierzcie, nie jest to skomplikowane. Przede wszystkim inspiracji szukajcie w naturze. Jeżeli „matka natura” połączyła ze sobą jakieś kolory, to oznaka, że Ty też możesz. Serio. Przetestowane, chociażby na różowym i pomarańczowym.

Zresztą zobaczcie sami:


Widzieliście? Nic skomplikowanego prawda?

bukiet w wyrazistych kolorach

Kiedy za oknem będzie się robić coraz bardziej szaro, buro i ponuro, proponujemy używać właśnie takich ciepłych i mocno nasyconych barw. Im dalej w jesień, tym więcej kontrastów proponujemy. Możecie np. sięgnąć po bardzo indyjskie klimaty, i połączyć: różowy, pomarańczowy, fioletowy i złoto! To dopiero będzie ogień.

Zobaczcie sami, jak pięknie wygląda tz. hinduskie zestawienie barw. (zdj. pixabay)

najważniejsze jest jak wy to czujecie

Oczywiście jeżeli boicie się takich zestawień, obserwujcie nasze tutoriale. W najbliższym czasie, na pewno pojawi się więcej bukietów i kompozycji w wyrazistych kolorach i odważnych zestawieniach. Być może, jeżeli zobaczycie, że nasi mistrzowie to robią – sami także poczujecie, że jesteście gotowi sięgnąć po takie zestawienia. Niezmiennie zachęcamy Was do dzielenia się tak opiniami, jak i Waszymi pracami.

Jeżeli uważacie, że to co robimy zasługuje na Wasze wsparcie, zapraszamy na naszego Patronite:

➨ WSPARCIE działań: www.patronite.pl/miejskiogrodnik

Koniecznie zostawcie też Suba na YouTube:

➨ SUBSCRYBUJCIE nasz kanał: https://goo.gl/KtufQj

Zajrzyjcie też do naszych innych społecznościówek:

➨ FB i Insta: @miejskiogrodnik @wrxwr @werxwer

Miłych inspiracji, i do zobaczenia już wkrótce w „Sposób na…” 😀 Pozdrawiamy Cesar&Daro

 

Autor: Cesar&Daro

Redaktorzy naczelni VLOGA miejskiOGRODNIK - popularyzacja ogrodnictwa od zawsze kojarzyła nam się z promowaniem konkretnego stylu życia, dlatego z pasją, tworzymy dla Was kanał na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *