wera i daro gwiazdy yt

jak zrobić kompozycję bliźniaczą? „Sposób na…” S02 E03

Stworzenie własnej kompozycji bliźniaczej jest naprawdę łatwe, a do tego przyjemne. Jednak jeśli nie wiecie jak się za to zabrać, obejrzyjcie nowy odcinek „Sposobu na…” – ja i daro zaprezentujemy wam jak zrobić taką ozdobę, a cezar opowie jakich błędów warto unikać.

Wyjątkowo to nie cezar pisze post o „sposobie na”, tylko ja, czyli wera, więc się nie dziwcie że wygląda inaczej, jednak postaram się naśladować jego stylówkę. Muszę to robić, gdyż cez woli sobie pląsać między piramidami niż pisać posty – szok. Zupełnie przeciwnie do mnie, bo moim ulubionym miejscem na świecie jest internet, szczególnie ten blog. A jeśli zapytacie w czym blog jest lepszy od egiptu – już spieszę z informacją, że jest lepszy dlatego, że na blogu nie ma 30 stopni celsjusza i wuchty piachu, którą trzebaby wydłubywać spomiędzy zębów.

No ale dobra, wróćmy do bycia cezarem

Jak zrobić prostą kompozycję bliźniaczą? Na to pytanie odpowiedzą Wam w kolejnym „Sposób na…” Wera (ja) i Daro. Okazuje się bowiem (bowiem – to typowe dla ceza słówko), że nie jest to aż takie trudne. Na początek musicie wyobrazić sobie jedną pełną kompozycję, tylko że w dwóch pojemnikach, a następnie tak zgrać całość, by była nie tylko ciekawa, ale też spójna.

Jak poradzili sobie nasi śmiałkowie? Zobaczcie sami:

Jak zrobić prostą kompozycję bliźniaczą?

Jeden ze sposobów już macie. Okazuje się, że nie jest to wcale takie trudne. Wystarczą dwie jednakowe donice i odrobina wyobraźni. Nieprawdaż?

Tak jak ostatnio – głosujemy: kompozycja Wery (moja) czy kompozycja Dara? Oglądając „Sposób na…” macie też szansę wygrać „Katalog roślin i bylin”. Jak to zrobić? – odpowiedź znajdziecie w odcinku!

*****
Jeżeli uważacie, że to co robimy zasługuje na Wasze wsparcie, zapraszamy na naszego Patronite.

➨ WSPARCIE: www.patronite.pl/miejskiogrodnik

Koniecznie zostawcie też Suba oraz śledźcie nasze Instagramy i FB:

➨ SUBSCRYBUJCIE nasz kanał: http://youtube.com/miejskiogrodnik

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub uwagi piszcie śmiało:
➨ Nasz e-mail: miejskiogrodnik@gmail.com

Zajrzyjcie też do naszych innych społecznościówek:
➨ FB i Insta: @miejskiogrodnik, @wrxwr i @werxwer

Autor: wera

redaktorka naczelna BLOGA miejskiOGRODNIK - moja przygoda z ogrodnictwem odbywa się na wielu płaszczyznach, jedną z nich, jest dzielenie się z Wami moimi ogrodniczymi historiami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *