poznaj nas

 

 

Pewnie już się zorientowaliście, że MiejskiOgrodnik.pl to najlepsze ogrodnicze miejsce w necie, że nikt inny nie zapewni wam tyle wiedzy, tyle inspiracji i tyle rozrywki co ekipa MO. I pewnie się teraz zastanawiacie – kto stoi za tymi wszystkimi wspaniałościami? Czy to zwyczajne osoby, czy też może cudowne istoty zesłane przez matkę naturę w celu wskazania odpowiedniej drogi ogrodnikom? Cóż, oficjalna wersja jest taka, że ekipa MO to zwykli ludzie, ale wy przecież znacie prawdę.

Zaczynamy prezentację!!

 

WERA

 

Moment, w którym Wera zdecydowała się dołączyć do ekipy MO, był najszczęśliwszym momentem w całej historii Miejskiego Ogrodnika. W końcu kto by nie chciał mieć Wery w swojej ekipie? Niezwykła uroda, przenikliwy umysł, IQ = 365, ogromne doświadczenie w ogrodnictwie – czy wiecie, że Wera jest córką właściciela szkółki roślin i zasuwała w niej już jako kilkulatka? Czy wiecie, że od kilku lat prowadzi własną firmę ogrodniczą? Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że Wera tak naprawdę nigdy nie była początkującym ogrodnikiem, więc wszelkie rozterki typu „czy podlałam wystarczającą ilością wody?” są jej zupełnie obce? Co prawda po tylu latach nadal nie potrafi poprawnie nazwać większości bylin, ale to tylko dlatego, że jej umysł zaprzątają ważniejsze sprawy!

Wera to osoba odpowiedzialna nie tylko za bawienie was na blogu, ale też za tropienie ogrodniczych brzydactw oraz absurdów i obnażanie ich publicznie – robi to nie tylko na blogu, ale też na swoim insta.

CEZAR

 

Założyciel Miejskiego Ogrodnika – to on przed wieloma laty zarezerwował idealną domenę i to on rozpoczął tę inicjatywę. Tak, Cezar wiedział wszystko o miejskim ogrodnictwie jeszcze zanim zaczęło być modne! Mało tego, możecie być pewni, że on doskonale wie czego potrzebujecie, jeszcze zanim sami o tym pomyślicie! To Cezar nadaje kierunek rozwoju nie tylko MiejskiemuOgrodnikowi.pl, ale też całej rzeszy pozostałych miejskich ogrodników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ogrodem. O ile o Werze moglibyście pomyśleć, że fruwa w obłokach i nie martwi się o przyziemne sprawy, tak o Cezarze można pomyśleć tylko jedno – to konkretna osoba znająca konkretne rozwiązanie każdego waszego ogrodniczego problemu. Chętnie wam pomoże nie tylko na łamach bloga, nie tylko na kanale na YouTube, ale też na FB, podczas transmisji live.

Ale oprócz wiedzy ogrodniczej, Cezar ma do zaoferowania coś jeszcze – mnóstwo florystycznych inspiracji, które możecie oglądać na kanale YouTube.

DARO

Daro to najsympatyczniejsza osoba z całego teamu, jeśli Wera albo Cezar was zdenerwują, śmiało lećcie ukoić nerwy do Darka, on w każdej chwili znajdzie dla was uśmiech! Zresztą sami sprawdźcie – rzućcie okiem na fotkę, czyż Daro mógłby zranić czyjeś serce? Na stopro nie! Jednak pamiętajcie – Daro ma do zaoferowania znacznie więcej, od lat pracuje w ogrodach klientów, ale to na czym imponuje nam najbardziej, to talent do budowania małej architektury w ogrodzie. Nie ma skrzynki, której Daro nie umiałby zbudować, nie ma śrubki, której nie umiałby wkręcić i, co najważniejsze, nie ma filmiku, którego nie umiałby nakręcić. To właśnie on montuje wszystkie filmy na YT, to on najlepiej potrafi zorganizować studio nagrań, to on wie co to gimbal.

Ale to co robi z prawdziwą pasją, to wyszukiwanie wśród nagrań każdego potknięcia Wery i Cezara i doklejanie ich na końcu każdego filmu z cyku „Sposób na…”. Zresztą sami zobaczcie, czasami jest naprawdę bezwzględny, choć naprawdę nie wygląda na takiego.

A jakie stosunki panują pomiędzy poszczególnymi członkami ekipy?

wera + cezar

Są jak prawdziwe bliźnięta, nie potrafią się ze sobą nie zgadzać, bo mają takie same mózgi. Nie tylko myślą dokładnie to samo, ale do tego dokładnie w tym samym czasie! Dlatego jak Wera coś napisze, to możecie być pewni, że Cezar napisałby to samo. Hmm, tylko może trochę bardziej bezpośrednio.

Wera + Daro

Wera i Daro się uwielbiają nawzajem, mimo, że na co dzień ze sobą konkurują w nowej serii odcinków „Sposobu na…”. Ale nie dajcie się zwieść – owszem, na planie wyglądają na zaciekłych wrogów, jednak w realu są najsłodszymi przyjaciółmi.

Daro + cezar


Romantyczna para, razem prowadząca firmę i w ogóle wszystko robiąca razem. Jeśli kiedyś spotkacie na mieście Cezara bez Darka albo na odwrót, możecie być pewni, że to po prostu błąd matriksu, bo normalnie takie rzeczy się nie zdarzają. Ich przygody możecie śledzić w zakładce „hello2brysie”.

Wera + cezar + daro

Trio, którego potrzebuje każdy miejski ogrodnik, zarówno ten początkujący, jak i ten zaawansowany. Nie tylko pomogą wam w urządzaniu ogrodu, czy w pielęgnacji roślin, ale też podpowiedzą jak nie narobić sobie wstydu źle obciętym iglakiem, czy posypką z białego kamienia. Razem tworzą miejsce, w którym, możecie być pewni, że spotkają was same dobre rzeczy, bo nawet jeśli pokazują straszydła, to tylko dlatego, żeby was wyczulić i ochronić przed nimi. To osoby, które życzą jak najlepiej i wam i waszym ogrodom, nawet jeśli wasz miejski ogród to tylko mikroskopijna doniczka z kaktusem ustawiona na parapecie.

 

Ważne miejscówki:

 

miejskiOGRODNIK – kanał na YT, który koniecznie musicie zasubskrybować, jeśli oczekujecie permanentnej inspiracji motywami florystyczno – ogrodniczymi

hello2brysie – lifestylowy kanał na YT, na którym lepiej poznacie Cezara i Darka

 

@miejskiogrodnik – oficjalny profil na instagramie, znajdziecie tu mnóstwo roślinno-ogrodniczych inspiracji

@werxwer – instagramowy profil Wery, na którym zostaniecie zarzuceni słodkimi, różowymi fotkami i krótkimi filmikami na #instatstory, których Wera jest psychofanką

 

MiejskiOgrodnik – fanpage na FB, to tutaj możecie trafić nie tylko na ogrodnicze info, ale też na transmisję live, podczas których możecie poplotkować z ekipą MO oraz zadawać mnóstwo pytań!

Całuski & buziolki od Wery, Cezara i Dara, kochajcie ich wszystkich, czytajcie, oglądajcie, followujcie i subskrybujcie!

Autor: Cesar&Daro

Redaktorzy naczelni VLOGA miejskiOGRODNIK - popularyzacja ogrodnictwa od zawsze kojarzyła nam się z promowaniem konkretnego stylu życia, dlatego z pasją, tworzymy dla Was kanał na YouTube